İnsan için sağlık...

Dr. Sertus olarak tüm çalışmalarımızın odağına insanı yerleştiriyor ve koşulsuz, şartsız bir biçimde “önce insan” diyoruz. Bunun sözünü ise en iyi bildiğimiz dille, yani “bilimle” veriyoruz. Biliyoruz ki insan için ürettiğimiz en ufak bir sağlık çözümü, aynı zamanda topluma, hayata ve geleceğimize de dokunur. Bugünlerimizi iyileştirirken geleceğin sağlık dünyasını da tasarlamayı hayal ediyoruz...

Biz Kimiz?

01

Adımız

Adımız

Certus kelimesi, Latince’de ‘’Güvenli, Sağlam, Sadık’’ anlamını taşır.

02

Logomuz

Logomuz

Hizmet verdiğimiz terapötik alanlarda, ‘’Bilim–Hasta–Doktor’’ sağlık üçgeninin merkezinde olmayı ifade eder.

03

Amacımız

Amacımız

Hızla gelişen, kalite odaklı, yenilikçi bir ilaç şirketi olarak amacımız;
Doktorların, mesleklerini yaparken yanlarında olarak saygın bir çözüm ortağı olmaktır.

Hakkımızda

Organizasyon

Dr.Sertus İlaç Sanayi Tic. Lti. Şti. Türkiye’de World Medicine Şirketler Grubu’na bağlı bir şirket olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Vizyon ve Misyon

Şirketimizin misyonu, World Medicine’in geniş ve güçlü ürün portföyünü; hastalıkları tedavi eden ve hastaların yaşam kalitesini arttıran ilaçları, Türkiye’de tıbbın hizmetine sunmaktır. Bu misyon doğrultusunda, ilaç sektöründe tecrübeli ve alanlarında uzman ekibimiz, ülkemizin her bölgesinde, doktorlarımızın ve eczacılarımızın, ürünlerimizle ilgili soru ve taleplerini karşılamak için göreve hazırdır.

Değerlerimiz

Bizim için Saygı

Karşımızdakini dikkatle dinlemek, duygu ve düşüncelerini anlamak ve değer vermektir. Çalışanlarımızla, iş ortaklarımızla ve tedarikçilerimizle kurduğumuz her ilişkinin esasını “Saygı” oluşturur.

Bizim için Etik

En değerli şey olan sağlık alanında faaliyet gösteren bir firma olmanın bilinciyle, işimizle ilgili tüm yasa ve yönetmeliklerle birlikte, tıbbi deontoloji ilke ve temayüllerine tam uygun olarak çalışırız. “Etik” ilkelere uymak ve uyulmasını sağlamak, tüm faaliyetlerimiz açısından önem verdiğimiz bir konudur.

Bizim için Güven

İş motivasyonunu en yükseğe çıkaran unsur, güvendir. İlaçlarımızın etkinliğine tüm dünyada duyulan güveni, ülkemize de taşımak birinci hedefimizdir. Sadece ilaçlarımızın değil, çalışanlarımızın da yetkinlik ve dürüstlükleri ile tüm iş ortaklarımızın güvenini kazanması öncelikli hedefimizdir.

Üretim & AR-GE

Merkez ofisi Türkiye ve Londra’da bulunan World Medicine Şirketler Grubu için Türkiye ayrı bir öneme sahiptir. Grubun en önemli üretim tesislerinden biri ve Ar-Ge laboratuarı Türkiye’de bulunmaktadır.

Üretim: World Medicine üretim tesisi İstanbul, Türkiye’dedir. 70 milyon adet yıllık kapasitesi olan üretim tesisinde film kaplı ve enterik kaplı tablet, soft ve sert kapsül, şişelenmiş oral kullanım için kuru toz, saşe, solüsyon, oral sıvı formlar, nazal sprey, steril göz damlası, kulak damlası, anti-astım aerosol inhaler formu, anti-astmatik inhalasyon mikro doz, jel, krem, merhemler ve süpozituvar formlarını da içeren geniş bir yelpazede farmasötik ürünler üretilmektedir.World Medicine üretim tesisi uluslararası standartlara uygundur ve farklı ülkelerin düzenleyici otoritelerinden onay almıştır. Aynı zamanda Avrupa İyi Üretim Uygulamaları (European GMP) onayı da mevcuttur.

AR-GE: World Medicine Şirketler Grubu’nun sahip olduğu Ar&Ge laboratuvarı Doğu Avrupa’daki en iyi Ar&Ge laboratuvarlarından biridir.Ar&Ge laboratuvarımız gelişmiş düzeyde yüksek teknolojili ekipmanlara sahiptir. Yalnızca yüksek niteliğe sahip personel ve alanında tanınan uzmanlar ile çalışmaktayız. Toplam personel sayısı olarak, Ar&Ge ekibinde, çeşitli görev gruplarında (ilaç kimyası, ilaç teknolojileri, farmakoloji ve analitik kimya) yer alan 100’ü aşkın uzman yer almaktadır.Uzmanlarımız ilaç endüstrisindeki yenilikçi teknolojilerin gelişimini yakından takip etmekte ve bu teknolojileri GMP ve GLP gereklilikleriyle mutlak bir şekilde uyumlu olarak üretime katmaktadır.

Sayılarla Biz

1

milyon kutu üretim gücü
(yılda)

1

den fazla ürün portfoyü

1

den fazla ülkede güvenle kullanım

1

den fazla çalışan sayısı

Haberler

  • TÜRKİYE’YE GÜÇLÜ GİRİŞ
    12-Eyl-2018

    TÜRKİYE’YE GÜÇLÜ GİRİŞ

    Dr. Sertus İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Türkiye’de, World Medicine Şirketler Grubu’na bağlı bir şirket olarak faaliyete başlamıştır. World Medicine Şirketler Grubu, Türkiye’de; İstanbul ve Çerkezköy’deki iki…

İletişim

Adres

Çobançeşme Mahallesi Sanayi Cad. Nish İstanbul A Blok No:44 Kat:6 Yenibosna - Bahçelievler / İstanbul


Email: info@drsertus.com.tr

Tel: +90 212 656 56 00

Fax: +90 212 656 56 01