Hakkımızda

Dr. Sertus her zaman erişilebilir ve profesyonel yardım sunabilecek sonuç odaklı, şeffaf ve güvenilir bir markanın sembolüdür. (Latince CERTUS – güvenli, sağlam, sadık). Sürekli değişen yaşam tarzlarına, politik ve ekonomik istikrarsızlıklara ve günlük yaşamın stresine rağmen, hayatın temel değerleri olan insan ve insan sağlığı değişmez olarak kalır. Dr. Sertus, günden güne hızla gelişen, kaliteye odaklanmış ve yenilikçi bir ilaç şirketi olmakla beraber, birçok doktor için tercih edilen, saygın ve güvenilir bir çözüm ortağıdır.

Misyonumuz

Doktorluk mesleğini hakkıyla icra etmek bir yetenektir. Onlar her gün tanımadığı insanlarla ilişki kurar, onların şikayetlerini dinler ve hastalıklarına teşhis koyarlar. Onlar, hastalarını tedavi edebilmek için kendilerini en kaliteli hizmet sunmaya adamış mükemmelliyetçi insanlardır. Hastaları hakkında herşeyi bilir, onların söyleyemediklerini bile hissetmeyi başarabilirler. Doktorlarımız hem hastalıklarla hem de hastaların korkularıyla, endişeleriyle mücadele eder, hastaları sahiplenen farklı bir bakış açısıyla onlara umut aşılayıp, hayatlarına tekrar bağlanmaları için mücadele verir, adeta savaşırlar. Ancak bazen belirsizliklerle de karşılaşabilirler, hastanın tedaviye vereceği tepkiler ne olabilir? Hastalığın tedavisi için bu ilaç etkili olabilecek mi? Hasta alerji gibi yan etkilere maruz kalabilir mi? Yeni ürünler daha önce denenmiş mi? Dr. Sertus, doktorlarımıza tüm bu soruları değerlendirerek, en uygun tedaviyi, güvenilir biçimde, etkili yöntemlerle, doğru zamanda sunmak ve hastalığı yenmek konusunda yardımcı olmayı amaçlar.

Vizyon

Hastaları tarafından koşulsuz güvenilen; Meslektaşları tarafından saygı gören, çevreye saygılı, kaliteli; Öğrencilerinin örnek alacağı bir hekimi desteklemek… Amacımız hekimlerimize güven dolu ve kaliteli ürünlerimizle, uygulayacakları tedavilerinde doğru düşünebilme ve karar verme olanakları sunmak. Dr. Sertus her zaman sizin için anlayışlı, destekçi ve güvenilir bir çözüm ortağı olacaktır!…